Dzieci beztrosko rosną…

Wytrzymamy te dwa lata :)

Godzina 23.00. Daniel i Bianka śpią. Dla nich dzisiejszy dzień już się skończył. My też marzymy tylko o tym, żeby wreszcie położyć się spać. Gdyby doba miała 48 godzin to jeszcze by było mało. Tyle rzeczy nie zrobionych… ale przecież noc jest od spania tym bardziej, że rano trzeba wstać i znów przebierać, karmić, poić i robić cała masę różnych rzeczy. A przecież dom to nie tylko bliźnięta. A życie to nie tylko dom. I dlatego tak nas stresują różne sprawy, na które po prostu nie starczyło dziś czasu…

 

 

Rodzice bliźniąt mówią, że najtrudniejszy jest pierwszy rok, może dwa. I jak już czasami jest nam bardzo ciężko, to tylko powtarzamy: „wytrzymamy te dwa lata, wytrzymamy te dwa lata” i przytulamy nasze bliźnięta – pamiętamy jak chcieliśmy być w domu z dziećmi kiedy Bianka leżała w szpitalu. Takie życie jak teraz było naszym pragnieniem… Dziękujemy Bogu za każdy dzień, który daje nam przeżywać. Dziękujemy Jezusowi, że Jego śmierć na krzyżu to nasze zbawienie i uzdrowienie, to nasze życie. Bez Boga byśmy zginęli, a nasza córeczka byłaby głęboko upośledzona jeśli by w ogóle żyła. Bogu zawdzięczamy ratunek i cieszymy się, że to, co nas spotkało będzie wykorzystane na chwałę Bożą i na potwierdzenie tego, że Bóg się nie zmienił i że ma moc przemienić KAŻDE, nawet najbardziej beznadziejne położenie! Za królem Dawidem możemy powtarzać: „Tęsknie oczekiwałem Pana: Skłonił się ku mnie i wysłuchał wołania mojego. Wyciągnął mnie z dołu zagłady, z błota grząskiego. Postawił na skale nogi moje. Umocnił kroki moje. Włożył w usta moje pieśń nową, pieśń pochwalną dla Boga naszego. Ujrzy go wielu i ulęknie się, i ufać będą Panu” (Ps 40,2-4)

Zbliża się północ. Nasze bliźnięta śpią. I my też już idziemy spać, choć chcielibyśmy napisać dużo więcej. Błogosławimy nasze dzieciaczki w imieniu Jezusa Chrystusa na tę noc i dziękujemy naszemu kochanemu Bogu za Nikodema, Biankę i Daniela.

Zapraszamy do komentowania artykułu, oraz wpisywania się do Księgi Gości. Więcej filmów na naszym kanale YouTube

„Zawsze się radujcie, nieustannie się módlcie! W każdym położeniu dziękujcie, taka jest bowiem wola Boża w Jezusie Chrystusie względem was.”

1Tes 5:16-18

Skomentuj

Komentujesz jako Gość.